Menu Zamknij

Powłoki ceramiczne Modesta+

Powłoki ceramiczne MODESTA+

Logo modesta czarne

Powłoka ceramiczna na lakier

Potrzebujesz najwyższej jakości dla swojego samochodu? Powłoka ceramiczna zabezpiecza i poprawia wygląd lakieru – oznacza to, że jest znacznie bardziej trwały oraz znacznie lepszy w zakresie połysku. Jako Autoryzowany Instalator MODESTA korzystamy z produktów takich jak:

MODESTA PD Private Label

Powłoka PD Private Label, będąca flagowym produktem marki Modesta, łączy w sobie korzyści dwóch różnych technologii: organicznej i nieorganicznej. Jest rezultatem owocnej współpracy między światowym autorytetem w dziedzinie detailing’u, Paulem Daltonem, a doświadczonymi inżynierami chemicznymi z Japonii.

Ta zaawansowana powłoka składa się z dwóch głównych elementów: nieorganicznej warstwy bazowej, która jest wyjątkowo gruba i twarda, oraz organicznej warstwy wierzchniej o super hydrofobowych właściwościach. Połączenie tych dwóch technologii daje efekt niezwykłego blasku, skuteczną ochronę przed zarysowaniami oraz zdolność samooczyszczania.

Podczas aplikacji obie warstwy łączą się w jednolitą i trwałą ochronną powłokę, odporną na szereg czynników zewnętrznych, takich jak smoła, asfalt, korozja, oksydacja czy uszkodzenia chemiczne i mechaniczne. Aby utrzymać pełną skuteczność, zaleca się regularną konserwację i roczne odnawianie warstwy wierzchniej, co gwarantuje ochronę lakieru nawet przez 10 lat.

MODESTA BC-03 Pure Glass Coating

Powłoka Modesta BC-03 efektywnie chroni lakier samochodowy poprzez nieorganiczny, odporny na utlenianie proces warstwy.

BC-03 tworzy twardą fizyczną barierę na lakierze, zapobiegając reakcji z powietrzem i chroniąc przed zarysowaniami.

Ta powłoka nie ulega pękaniu, łuszczeniu się ani rozwarstwianiu, jest także odporna na tworzenie się pęcherzyków i odbarwień nawet przy temperaturach sięgających 800°C.

BC-03 jest naszą najtwardszą powłoką, zapewniającą długotrwałą ochronę przed zarysowaniami i zużyciem lakieru, a także tworzącą hydrofilowy efekt zrzutu wody, który zapobiega pozostawianiu śladów i osadzaniu się minerałów.

Dodatkowo, powłoka ta odbija światło w specyficznych długościach fal, co nadaje lakierowi natychmiastowy blask i połysk.

BC-03 wymaga regularnej konserwacji, szczególnie jeśli samochód jest używany w trudnych warunkach zewnętrznych.

MODESTA BC-04 Nano Titanium Glass Coating

Innowacyjna formuła powłoki BC-04 łączy w sobie doskonałe cechy oryginalnej powłoki szklanej i najwyższej jakości nanocząsteczek tytanu. To połączenie generuje intensywniejszy połysk na powierzchni lakieru samochodowego, tworząc głębszy efekt lśnienia oraz imponujące odbicia światła.

Modesta BC-04 tworzy niezwykle twardą fizyczną barierę na lakierze, zapewniającą skuteczną ochronę przed zarysowaniami oraz szkodliwymi czynnikami środowiskowymi.

Powłoka BC-04 zachowuje swoje właściwości ochronne nawet w ekstremalnych temperaturach do 900°C i posiada zdolność odprowadzania wody, chroniąc przed osadami i zabrudzeniami.

Aby utrzymać pełną skuteczność, powłoka BC-04 wymaga regularnej konserwacji. Jest idealna dla samochodów codziennego użytku o ciemnych kolorach, zapewniając im długotrwałą ochronę i wyjątkowy efekt estetyczny.

MODESTA BC-05 Advanced Water Repellant Glass Coating

Modesta BC-05 jest wyjątkową szklaną powłoką zbudowaną na trójwymiarowej ramie molekularnej. Tworzy twardą, wysoce odporną i przeźroczystą powłokę na lakierach samochodowych.

BC-05 pomaga przy zabezpieczeniu lakieru przed różnymi rodzajami uszkodzeń związanymi z codzienną pielęgnacją i użytkowaniem pojazdu tj. zarysowania, oksydacja, spadź, ślady po wodzie, sole drogowe, kwasy a nawet trwałe tusze i lakiery. Dodatkowo silne właściwości hydrofobowe wspomagają efekt samooczyszczania się powłoki.

BC-05 wytwarza głęboki połysk i wyjątkowy blask zwanym „Cukierkowym” połyskiem, który wywołuje wyjątkowe refleksy oraz sprawia wrażenie nasycenia barwy.

Powłoka zmniejsza opór powietrza w porównaniu do normalnego lakieru przy prędkościach powyżej 60km/h (współczynnik oporu: 0.02).

Modesta BC-05 wymaga stałej i dokładnej pielęgnacji w celu zapewnienia długotrwałej ochrony. Powłoka ta przewidziana jest w szczególności dla właścicieli pojazdów ekskluzywnych.

Modesta BC-04 tworzy niezwykle twardą fizyczną barierę na lakierze, zapewniającą skuteczną ochronę przed zarysowaniami oraz szkodliwymi czynnikami środowiskowymi.

Powłoka BC-04 zachowuje swoje właściwości ochronne nawet w ekstremalnych temperaturach do 900°C i posiada zdolność odprowadzania wody, chroniąc przed osadami i zabrudzeniami.

Aby utrzymać pełną skuteczność, powłoka BC-04 wymaga regularnej konserwacji. Jest idealna dla samochodów codziennego użytku o ciemnych kolorach, zapewniając im długotrwałą ochronę i wyjątkowy efekt estetyczny.

MODESTA BC-08 Neosilica Matrix Glass Coating

Powłoka Modesta BC-08 jest przeznaczona do użytku na samochodach codziennego użytku. Zawiera niewielkie ilości cyrkonu, które natychmiastowo dodają lakierowi blasku i połysku, a jej struktura trójwymiarowa zapewnia doskonałe właściwości hydrofobowe i samooczyszczające.

Dzięki swojej grubości, powłoka działa jak nieprzepuszczalna bariera, chroniąc lakier przed zarysowaniami, matowieniem i szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.

Modesta BC-08 wymaga regularnej pielęgnacji i zapewnia ochronę przez okres do 3 lat. Choć nie wymaga specjalistycznej opieki, to odpowiednia konserwacja może wydłużyć jej skuteczność.

Powłoka ochronna na szyby

Oferujemy również zabezpieczenie szyb, na których tworzymy powłoki ochronne. Pracujemy na produktach takich jak:

MODESTA EGC (Exterior Glass Coating) Ultraniewidzialna Wycieraczka

Powłoka MODESTA EGC została stworzona z myślą o ochronie elementów szklanych w samochodzie. Zapewnia ona długotrwałą ochronę przez około dwuletni okres lub od 20 000 do 30 000 przejechanych kilometrów. Jej głównym celem jest zapewnienie hydrofobowych właściwości i ułatwienie czyszczenia powierzchni, na której została zastosowana.

Stosowanie tej powłoki przyczynia się do poprawy widoczności podczas deszczu oraz redukuje osadzanie się zabrudzeń, takich jak mokre błoto. Zmniejsza również liczbę owadów przyklejających się do szyb, co ma korzystny wpływ na bezpieczeństwo jazdy poprzez zapobieganie utracie widoczności spowodowanej nadmierną wilgocią oraz zmniejsza efekty odblasków świetlnych. Ponadto, zastosowanie tej powłoki na szyby ułatwia czyszczenie i usuwanie lodu oraz szronu, co stanowi dodatkowy atut podczas zimowych warunków.

Produkt ten cechuje się również odpornością na działania mechaniczne, co sprawia, że jest skuteczną ochroną dla szyb samochodowych.

Powłoka ceramiczna na felgi

Zabezpieczenie w postaci powłoki ceramicznej na felgi to kolejna usługą, do której w TopMax Spa & Autodetailing przywiązujemy ogromną uwagę i polecamy ją naszym klientom.

Stosujemy najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania, bazując na produktach najwyższej jakości, takich jak:

MODESTA BC-06 Heat resistant Glass coating for Body and Wheels

Powłoka Modesta BC-06 wykorzystuje krzemionkę – perhydropolisilazan, aby stworzyć na powierzchni lakieru delikatną, szklaną osłonę, która chroni lakier nadwozia i felgi przed pyłem zawartym w kroplach wody, który może przenikać przez pory miękkiego lakieru lub innych lakierowanych powierzchni, utrudniając ich czyszczenie.

Dzięki reakcji chemicznej zachodzącej przy kontakcie z powierzchnią lakieru, tworzy się bardzo twarda szklana warstwa, zmniejszając konieczność częstego mycia pojazdu.

Powłoka BC-06 jest odporna na wysokie temperatury sięgające 1300°C, co zapewnia skuteczną ochronę felg przed gorącym płynem hamulcowym.

BC-06 nie wymaga regularnej konserwacji i zapewnia długotrwałą ochronę. Jest szczególnie polecana dla samochodów sportowych o wysokich osiągach.